عصرانه پاییزه آواگیمز

روز سه شنبه هفتم آذر ماه ۱۳۹۶ در آواگیمز میزبان علاقمندان، بازی دوستان و برخی بازی سازان صنعت گیم بودیم و در قالب یک عصرانه دوستانه پاییزه آنچه در آواگیمز می گذرد را با هم مرور کردیم.

در ابتدای برنامه ویدیویی از تمامی بازی های تیم های مستقر در آواگیمز نمايش داده شد و سپس تیم های جدیدی که به تازگی به خانواده آواگیمز پیوستند معرفي شدند. دو تیم فانوس و لیک هورس با ارائه پرزنتیشنی از تیم و بازی های خود٬ پروژه های ساخته شده و در حال ساخت خود را به سایرین معرفی کردند.

بعد از این معرفی٬ دست آوردهای تیم های آواگیمز در سال ۱۳۹۶ را مرور كرديم كه از آن جمله بازی منچرز از تیم اینسایتل بود که بعنوان پر فروش ترین بازی کافه بازار شناخته شد و همچنین بازی لایو تی وی تیم اسید گرین گیمز که نامزد جشنواره بهترین بازی های موبایلی آسیا و آفریقا شد .

سپس سرویس های اضافه شده به مجموعه آواگیمز همانند سرویس صدا و موسیقی که توسط نیما قاسمی با نام استودیوی سونیک بت به این مجموعه پیوسته است را معرفی و نیما خلاصه ای از سرویس هایی که در این خصوص به تیم های بازی ساز ارائه می شود را اعلام داشت و در انتها دمو ریل کارهای مرتبط خود را برای حاضرین به نمایش گذاشت.

پروژه های نهایی هنرمندان دومین دوره هنری موبایل را نیز با هم دیدیم. این دوره هشت جلسه ای در جهت تربیت و پیشرفت هنرمندان تیم های آواگیمز و برخی تیم های خارج از این مجموعه تدوین شده بود كه توسط امیرحسین عرفانی برگزار شد.

در آخر همگی در فضای آواگیمز با هم به صحبت و بازي بورد گیم پرداختیم.

تصاویری از این رویداد را با هم مرور می کنیم.