ما کیستیم؟

آواگیمز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در قالب شتابدهنده آغاز کرده و در حال حاضر تمرکز خود را به طور تخصصی روی خدمات سرمایه‌گذاری و نشر بازی‌های ایرانی قرار داده است. اگر موفقیت یک بازی را مانند پازلی در نظر بگیریم، تولید حرفه‌ای تنها یکی از قطعه‌های این پازل است. ما به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهیم تا روی مهارت تولید خود تمرکز کرده و درآمدزایی از بازی را به تخصص و تجربه ما بسپارند. در این راستا علاوه بر خدمات نشر بازی‌، در تست و تحلیل داده، سرمایه‌گذاری، بازاریابی و جذب کاربر نیز همراه تیم‌ها و شرکت‌های بازی‌سازی برتر و حرفه‌ای خواهیم بود. هدف آواگیمز مشارکت در خلق مداوم داستان موفقیت در صنعت بازی ایران است و بر این باوریم که با ارتقاء کیفی بازی‌های تولید شده و افزایش درآمد سالانه بازی‌های ایرانی، نقش مثبتی را در بهبود اکوسیستم بازی کشور ایفا می‌کنیم.

در مسیر رسیدن به موفقیت، همراه شما خواهیم بود

 • خدمات نشر بازی

  تاکنون آواگیمز در فرایندهای موفق نشر خود، به اندوخته بی‌مانندی از تجربیات دست پیدا کرده است. در ابتدای همکاری با بازیسازان، بر اساس تجربه خود و بازخورد اولیه‌ای که در سافت‌لانچ از مخاطبان بدست می‌آوریم، پیشنهاداتی را برای بهبود بازی ارائه می‌دهیم. زمانی که بازی استانداردهای لازم برای نشر را پیدا کرد، به کمک دانش، تجربه و نتورک قدرتمند خود با رسانه‌ها و شبکه‌های فروش، هر اقدامی را که برای نشر موفق بازی لازم است، انجام خواهیم داد.

 • تست و تحلیل داده

  پس از انتشار بازی، تست‌های متفاوتی را به طور مداوم انجام داده و از طریق بررسی داده‌های خام، برای تحلیل رفتار مخاطبان به روابطی ارزشمند خواهیم رسید. بدین ترتیب در جلسات منظم هفتگی با ارائه مشاوره‌های مختلف، زمینه ارتقاء بازی و رفع نقص‌های احتمالی را فراهم می‌کنیم.

 • سرمایه نقدی

  در صورتی که نتایج انتشار بازی و تست و تحلیل داد‌ه‌ها نشان دهد که برای افزایش احتمال موفقیت، به جز سرمایه فکری، به سرمایه نقدی آواگیمز هم نیاز است، این سرمایه را نیز در اختیار بازی‌های منتخب قرار می‌دهیم.

 • بازاریابی و جذب کاربر

  از طریق شبکه بازی‌هایی که در اختیار آواگیمز قرار دارد، دانشی که در استفاده از سرویس‌های تبلیغاتی بازی کسب کرده‌ایم و سایر ابزارهای بازاریابی آنلاین و آفلاین، امکان جذب مخاطبان جدید و باکیفیت را برای بازی فراهم می‌کنیم.

همکاران آواگیمز کیستند؟

سرآوا
کافه بازار
استدیو مدریک
Netmarble Games
تپسل
دیما
زاویه
بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای
هم‌آوا

«آواگیمز» از زبان همراهان‌ ما

بنیاد ملی بازیهای رایانه ای
نهاد متولی بازی‌های رایانه‌ای در ایران

"آواگیمز دریچه‌ای تازه برای بازی‌سازان ایرانی گشوده است"

موفقیت ما نتیجه سختکوشی تیم آواگیمز است

حسین مزروعی

مدیرعامل

آتنا سهیلی

توسعه‌دهنده بازی

طه رسولی

مدیر تولید

شادی شفاعی

مدیر عملیاتی

سیما فخر طه

کارشناس پشتیبانی

علیرضا آذرمنش

مدیر فنی

سید مهدی فقیه

توسعه‌دهنده بازی

اکبر فرامرزی

کارشناس مالی

ستار خانعلی‌فرد

کارشناس اداری

امیرحسین موسوی

توسعه‌دهنده بازی

کیهان میرجوادی

مدیر هنری

جاوید لشکری

مدیر مالی

آرش فریدی

طراح بازی
تهران، میدان آزادی، ابتدای بزرگراه لشکری، جنب ایستگاه متروی بیمه، کارخانه نوآوری
hello@avagames.ir