این جا رو یه عده بازی ساز برای بقیه ی بازی سازا راه انـدازی کردن. قـبل از هر چـیزی باید بـدونیم در این مســیر کجــای راهی؟
آواگیمز می‌تونه به همه‌ی شما کمک کنه!
مربیان
طه رسولی
IGDA Iran
امیرحسین عرفانی
ACM SIGGRAPH
حسین مزروعی
AvaGames
امیرحسین فصیحی
فن افزار
بهروز بیات
Gameloft
رامی اسماعیل
Vlambeer
هومن مشکین
Google
پژمان میرزا بابایی
Execution Labs
مهرداد آشتیانی
استودیو مدریک
یاسر ژیان
فن افزار
محمدمهدی بهفر راد
استودیو مدریک
شروین رحیمی راد
کافه بازار
منصور جوادی
استدیو تاد
جاوید نجیب زاده
فن افزار
متین ایزدی
بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای
مصطفی کیوانیان
استودیو آنو
فواد امیری
ایواک
حسین حسینیان
متانویا
علی صالحی
آرنا
فرزام ملک‌آرا
Simulator Developer Co
علی نادعلیزاده
استودیو تاد
آرین بینا
فن افزار
FAQ
 • آواگیمز چی کار می کنه؟
  1. به من بگو آواگیمز دقیقا چی کار می کنه؟
   آواگیمز برای تیم های بازی سازی مستعد و جدی برای بازی سازی امکانات، شرایط و سرمایه ایده آلی رو فراهم می کنه که بتونن با کمترین دغدغه فقط به بازی سازی بپردازن و در راه رویای خودشون پیشرفت کنن.
  2. آواگیمز دقیقا چه امکاناتی فراهم می کنه؟
   برای بالا بردن کیفیت بازی شما و پیشرفت تیمتون، آواگیمز با محیط کار حرفه ای و اشتراکی، شبکه منتور های متخصص و با تجربه، شبکه ناشران داخلی و بین المللی، سرمایه مالی متناسب با نیاز تیم، برنامه های آموزشی و رویداد های تخصصی حوزه بازی به کمک تیم های شما می شتابه.
  3. آیا آواگیمز هم یه شتاب دهنده دیگه ست؟
   خیر! آواگیمز بیشتر یک مرکز تخصصی بازی سازی حرفه ایه که استاندارد های متفاوتی رو تعریف کرده. آموزش، نشر تخصصی، دانستن ارزش تیم و کمک به توسعه حرفه ای تیم، چشم انداز بین المللی و خیلی موارد دیگه آواگیمز رو تبدیل به یک سرویس حرفه ای در حوزه بازی سازی نموده .
 • چطور وارد شیم؟
  1. تمایل دارم بیشتر با آواگیمز آشنا بشم!
   چه عالی! کافیه که از قسمت بالای صفحه اول یکی از چهار حالت رو انتخاب کنی(شرکت، تیم، فرد متخصص و یا فرد علاقمند) و درخواست خودتون رو برای مصاحبه ارسال کنید. در اولین فرصت با شما تماس گرفته میشه!
  2. بعد از تماس اولیه چه اتفاقی می افته؟
   شما به آواگیمز میاین و برنامه خودتون برای بازی سازی رو با ما به اشتراک میذارین و فرصت های همکاری آواگیمز با تیم یا شرکت شما رو با هم بررسی می کنیم. بعد از اون به سرعت این همکاری شروع میشه!
  3. ...و بعد از اینکه وارد شدیم؟
   شما امکان استفاده از فضای کار اشتراکی رو در صورت تمایل خواهین داشت و با تعریف پروژه تون و زمانبندی اون کار رو شروع خواهید کرد. آواگیمز در تمام طول این مسیر در صورت تمایل شما به کمکتون می شتابه.
 • چطور انتخاب میشیم؟
  1. چه معیار هایی برای انتخاب داریم؟
   آواگیمز بیشترین اهمیت رو برای تیمتون قائله، و نه فقط پروژه. همه کمک های آواگیمز در جهت قوی و حرفه ای شدن تیمتونه که در نتیجه اون محصولات بهتری هم از دل این تیم بیرون میاد. معیار اصلی انتخاب شما جدی بودن تیمتون و آینده نگری اونه.
  2. اگر تیم کاملی نداشته باشیم چطور؟
   اونوقت آواگیمز با کم کردن دغدغه هاتون به شما کمک می کنه تا تیم خوبی رو توسعه بدین. اندازه تیم دست خود شماست، ولی داشتن یک تیم درست و پایدار مهمترین بخش کاره.
  3. اگه من یک فرد تنها باشم چطور؟
   در این صورت سعی می کنیم شما رو به یک تیم فعال معرفی کنیم و ببینیم امکان همکاری وجود داره یا خیر.
PARTNERS
 • نوردیک گیم جم در سال ۲۰۱۶ تاسیس شده و هر ساله در ماه آپریل در کشور دانمارک برگزار می شود. این ایونت به غیر از گیم جم دارای کنفرانس ها و تاک و ورکشاپ های متعدد نیز می باشد.

 • نت ماربل یکی از بزرگترین پابلیشرهای گیم دنیا با شعب متعددی در کشورهای امریکا، ژاپن، ترکیه، چین، تایلند و اندونزی می باشد. این کمپانی از سال ۲۰۰۰ در حوزه گیم فعالیت می کند و بزرگترین سهامدار SGN است.

 • سراوا پارس شرکت پیشرو در حوزه سرمایه‌گذاری در دنیای دیجیتال، وب و موبایل است. تا کنون برترین شرکت‌های وب و موبایل ایران، کارنامه‌ی سراوا را شکل داده‌اند: دیجی‌کالا، کافه‌بازار، ای‌نتورک، آواتک و...

 • آواتک اولین شتابدهنده کسب و کارهای نوپا است که کارآفرینان را برای رسیدن به موفقیت همراهی می‌نماید.

 1. بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای،مؤسسه‌ای فرهنگی، هنری، غیرانتفاعی، غیردولتی و ایرانی است که با شخصیت حقوقی مستقل، زیرنظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می کند.

 2. شرکت فن افزار از سال ۱۳۸۵ به حوزه ساخت و طراحی بازیهای رایانه ای وارد شده و در حال حاضر در دو حوزه تولید و انتشار بازی فعالیت میکند.

 3. استودیو بازی سازی مستقل مدریک با تمرکز بر بازی های اجتماعی برای پلتفرم های موبایل و کامپیوتر در حوزه گیم ایران فعال است

   

شبکه های بین المللی