کافه گیمز ۲: رویداد مشترک بین آواگیمز و کافه بازار

صنعت بازی‌های رایانه‌ای به عنوان یک صنعت بسیار جوان و رو به رشد در کشور ما توسط استودیوهای بازی سازی مستقل شکل گرفته است. این استودیوها عموما با اتکا به دانش شخصی و آزمون و خطا تلاش در پیدا کردن راه موفقیت خود دارند.

آواگیمز و کافه بازار به عنوان دو مجموعه تاثیرگذار در حوزه بازی‌های موبایلی تلاش دارند که فرصتی فراهم آورند تا در آن بازی سازان دانش و تجربه خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و از تجربیات و آماری که کمتر به صورت عمومی در دسترس هستند صحبت کنند.
رویداد کافه گیمز دومین رویداد تخصصی مشترک بین «کافه‌بازار» و «آواگیمز» است و بر همین اصل طراحی شده است.

در ابتدا علی نادعلیزاده، مدیر عامل استودیوی تاد سازنده بازی پرسیتی با ارائه سخنرانی خود این رویداد را شروع می کند.

ارائه‌ ای دوم توسط ایمان رومنا از «کافه‌‌بازار» انجام می شود با موضوع “تصمیم خوب، تصمیم بد” که به بررسی موردی چند تصمیم بازی‌سازان پردرآمد خواهد پرداخت و در آن به مباحثی از قبیل معیارهایی که به رشد درآمد بازی‌سازی‌ ها کمک می‌کنند، ملاک‌ هایی که در سطوح درآمدی مختلف اثر گذار هستند و داده‌هایی که توسعه‌ دهندگان می‌توانند با توجه به آن‌ها کلیدی برای حل مشکل درآمد زا نبودن خود بیابند پرداخته خواهد شد.

در بخش سوم این رویداد با هم ویدیوی ۳۰ دقیقه ای با مضمون “الفبای سافت لانچ بازی ها موبایلی” را تماشا خواهیم کرد که توسط Lucas Gonzalez Torres مدیر تولید شرکت Zeptolab ارائه شده است.

در سخنرانی سوم طه رسولی مدیر برنامه در آواگیمز پنل “داستان های شکست” را برگزار خواهد کرد که در آن بازی سازان مطرح ایرانی در مورد شکست های خود در پروژه های بازی شان صحبت خواهند کرد.

در بخش انتهایی این رویداد توسعه‌ دهندگان می‌توانند در برنامه نتورکینگ شرکت کرده و با مسئولان و دست اندر کاران کافه بازار، آواگیمز و دیگر بازی سازان باتجربه ایرانی گپ و گفتگو داشته باشند.

جزییات بیشتر در مورد این رویداد:

۱۴:۰۰ – ​۱۴:۳۰ پذیرش​ و خوش آمد گویی​
​۱۴:۳۰ – ​۱۵:​۱۵ ​سخنرانی علی نادعلیزاده با موضوع “بازی بهتر فرآیند بهتر”
۱۵:۱۵ – ۱۵:۴۵ تماشای ویدیوی “الفبای سافت لانچ بازی های موبایلی”
۱۶:۰۰ – ۱۶:۳۰ استراحت و پذیرایی​
​۱۶:۳۰ – ۱۷:۱۵ سخنرانی ایمان رومنا با موضوع “تصمیم خوب، تصمیم بد”
۱۷:۱۵ – ۱۸:۰۰ ​پنل “داستان های شکست” توسط طه رسولی
​۱۸:۰۰ – ۱۹:۰۰ نتورکینگ و تست بازی توسط کافه بازار و آواگیمز​

 

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر بروید:

https://evand.com/events/cafegames2