دورهمی تابستان آواگیمز

روز سه شنبه سوم مرداد 1396 در آواگیمز میزبان علاقمندان، فعالان صنعت گیم و جمعی از سرمایه گذاران بودیم و خوشحالیم که در قالب یک عصرانه دوستانه آنچه در آواگیمز می گذرد را با هم مرور کردیم.

در ابتدای برنامه پروژه های نهایی هنرمندان اولین دوره هنری موبایل را با هم دیدیم. این دوره هشت جلسه ای در جهت تربیت و پیشرفت هنرمندان تیم های آواگیمز و برخی تیم های  خارج از این مجموعه تدوین شده بود و توسط امیرحسین عرفانی برگزار شد.

در ادامه چهار تیم مستقر در آواگیمز ( آروین گیمز، اینسایتل، اسید گرین گیمز و گیلاس) به معرفی خود، بازی های ساخته شده، بازی های در حال ساخت و بیان چشم انداز حرفه ای تیم پرداختند و بدین ترتیب حاضرین این جلسه با تیم ها و محصولات آواگیمز آشنا شدند. سپس طه رسولی، امیرحسین عرفانی و زینب زارعی از آواگیمز هرکدام نقش خود را تشریح و از ابتدای ورود تیم ها، برنامه تخصصی آواگیمز و نشر محصولات آنها در بازار بین المللی توضیحات مفصلی ارائه دادند.

بعد از این معرفی، متین ایزدی مدیر سابق مرکز رشد و مدیر فعلی روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای به عنوان مهمان ویژه این دورهمی، در قالب پنل پرسش و پاسخ با تیم های آواگیمز درباره نقش شتاب دهنده ها و بطور خاص آواگیمز در فعالیت حرفه ای آنها گفتگو کرد. ویدئو این گفتگوها را بزودی به اشتراک خواهیم گذاشت.

تصاویری از این رویداد را با هم مرور می کنیم.